Pro lepší fungování obchodu používáme cookies. Prohlížením webu dáváte souhlas k jejich použití.
Masážní olej Litai pro podporu laktace Nobilis Tilia Zvětšit

Masážní olej při kojení Nobilis Tilia

n1923

Dostupnost: do týdne

Masážní olej Litai svým jedinečným složením podporuje laktaci a pomáhá regenerovat pokožku prsou, příjemná vůně navozuje pocit pohody a uvolnění.

Více detailů

224 Kč

Více informací

Masážní olej při kojení (dříve olej Litai) 50 ml Nobilis Tilia

Vhodné je kombinovat užití masážní oleje Litai s čajem pro kojící maminky. Hlavním smyslem užívání masážního oleje Litai je navození dobrého psychického stavu a pocitu uvolnění, což je velice důležité pro snadný průběh kojení. Dle odborníků jemná manuální masáž prsou podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. BIO šípkový olej a rostlinný skvalen regenerují namáhanou pokožku prsou. Tento olej je vhodný též pro jemnou a citlivou dětskou pokožku.

Použití: Zaujměte pohodlnou polohu a masážní olej rozetřete na prs, nikoliv však na bradavku. Malými krouživými pohyby jemně vmasírujte olej od kraje prsu dostředivě směrem ke dvorci.

Složení (INCI):  Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě), Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej), Rosa Canina Fruit Oil (šípkový rostlinný olej v bio kvalitě), Squalane (fytoskvalan, rostlinný lipid).

11 dalších produktů ve stejné kategorii: