Pro lepší fungování obchodu používáme cookies. Prohlížením webu dáváte souhlas k jejich použití.
Masážní olej Gaia pro masáže v první době porodní Nobilis Tilia Zvětšit

Masážní olej Gaia pro masáže v první době porodní Nobilis Tilia

n1913

Dostupnost: do týdne

Masážní olej Gaia k masážím v první době porodní pro uvolnění a dodání potřebné energie jak na fyzické tak duševní úrovni.

Více detailů

194 Kč

Více informací

První porodní olej Nobilis Tilia - dříve Olej Gaia (20 ml)

V první době porodní, neboli otvírací, dochází k otevírání hrdla děložního a miminko sestupuje porodními cestami. První doba porodní může trvat chvíli, ale také několik hodin. Nejpříjemnější úlevovou metodou v této době je masáž, s olejem Gaia navíc s účinnými éterickými oleji. Olej Gaia podpoří pocit důvěry ve vlastní tělo a v přirozený cyklus přírody. Olej je vhodný k užití v porodní vaně.

Použití: Rodící ženě olejem masírujte ramena a šíji, oblast kosti křížové, která může být v průběhu porodu velmi bolestivá, chodidla, zejména pak patu, ale i dlaně a zápěstí, obzvláště má-li žena ruce zaťaty v pěst. V případě podání léků, je třeba vyčkat půl hodiny před použitím masážního oleje.

Složení (INCI): Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě), Salvia Sclarea Oil (éterický olej z šalvěje muškátové), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské), Boswellia Carterii Oil (éterický olej z kadidlovníku), Beta-Carotene (beta-karoten, přírodní barvivo), Limonene*, Linalool*, Geraniol*. *- z přírodních éterických olejů

11 dalších produktů ve stejné kategorii: