Pro lepší fungování obchodu používáme cookies. Prohlížením webu dáváte souhlas k jejich použití.

BIO květová voda Levandule Nobilis Tilia

Dostupnost: do týdne

Osvěžující BIO levandulová voda zchlazuje pokožku a působí proti horečce, vhodná pro normální, podrážděnou a zánětlivou pokožku.

Více detailů

164 Kč

  • 50 ml
  • 200 ml
  • 200 (plast)
  • 1000 ml

Více informací

BIO květová voda LEVANDULE Nobilis Tilia

Levandulová voda v BIO kvalitě se používá ke zklidnění a zchlazení pokožky, urychluje hojení podrážděné a poškozené pokožky. Využívá se zejména k léčbě ekzémů, k osvěžení a zchlazení při přehřátí či při spáleninách od slunce či větru.

Levandulové obklady pomáhají snižovat horečku, působí proti bolestem hlavy a migrénám.

Praktické balení se sprejem umožňuje použít levandulovou vodu kdykoliv ke snížení stresu či návalů horka.

Levandulová voda je ideálním tonikem pro všechny typy pleti a působí dezinfekčně a hojivě po holení či epilaci.

Léčebná síla levandulové vody pomůže i při vaginálních infekcích, kdy se využívá k oplachování. Hodí se na ošetření jemné kojenecké pokožky, k jemné dezinfekci oděrek, k inhalacím při infekci dýchacích cest a společně s heřmánkovým hydrolátem pomáhá při opruzeninách či nespavosti.  Levandulová voda také ulevuje při těhotenské nevolnosti, bolestech či křečích a prostřednictvím obkladů účinně hojí poraněnou hráz po porodu. Při porodu v první době porodní se využívá jako osvěžující sprej.

Použití: Levandulová voda se používá jako osvěžující sprej, obklad či pouze k ošetření pokožky. Lze ji přidat do krémů, gelů a pleťových mlék. Terapeutické koupele – pár sklenek hydrolátu na vanu. Napařování obličeje – přímo či naředěno vodou. K provonění prádla. Jemná dezinfekce rukou a pokožky. Pro péči o vlasovou pokožku. Jako ústní voda k dezinfekci ústní dutiny a ke kloktání.

Složení (CZ): Lavandula Augustifolia Flower Water (hydrolát z levandule lékařské v bio kvalitě), Linalool*. *- přírodního původu

2 dalších produktů ve stejné kategorii: