Pro lepší fungování obchodu používáme cookies. Prohlížením webu dáváte souhlas k jejich použití.
Nový Směs éterických olejů Sauna Nobilis Tilia Zvětšit

Směs éterických olejů Sauna Nobilis Tilia

e1036

Dostupnost: do týdne

Směs éterických olejů především do sauny pomáhá lepší očistě a detoxikaci, na emocionální úrovni podporuje dobrou komunikaci a pozvedá náladu.

Více detailů

159,0 Kč

Více informací

Směs éterických olejů SAUNA Nobilis Tilia (10 ml)

Vyvážená kompozice éterických olejů má očistné účinky jak na tělo, tak i na duši. Podporuje detoxikaci působením na dýchací a močový systém, v psychické rovině pak pomáhá zpracovat vše staré a vytvořit nové. Podporuje uvolněnou komunikaci, zmírňuje napětí a pozvedá náladu.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení (CZ): Směs 100% přírodních éterických olejů. Eucalyptus Citriodora Oil (éterický olej Eukalyptus citronovonný), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový), Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cypřiše stálezeleného), Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské), Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarýnu lékařského), Mentha Piperita Oil (éterický olej z máty peprné), Linalool*, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*. * z přírodních éterických olejů