Pro lepší fungování obchodu používáme cookies. Prohlížením webu dáváte souhlas k jejich použití.
Nový Směs éterických olejů Druhý dech Nobilis Tilia Zvětšit

Směs éterických olejů Druhý dech Nobilis Tilia

e2002

Dostupnost: do týdne

Směs éterických olejů Druhý dech pomáhá posílit a uvolnit dýchání, na emocionální úrovni projasňuje mysl a dodává sebedůvěru.

Více detailů

174,0 Kč

Více informací

Směs éterických olejů DRUHÝ DECH Nobilis Tilia (10 ml)

Směs éterických olejů posiluje dýchací systém a ulevuje při nachlazení, chřipce a zahlenění. Podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Posiluje při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Složení (CZ): Směs 100% přírodních éterických olejů. Abies Alba Cone Oil (éterický olej ze šišek jedle bělokoré), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (éterický olej eukalyptový), Pinus Sylvestris Leaf Oil (éterický olej z borovice lesní), Citrus Limon Peel Oil (éterický olej citronový), Limonene*. * - z přírodních éterických olejů