Pro lepší fungování obchodu používáme cookies. Prohlížením webu dáváte souhlas k jejich použití.
Nový Směs éterických olejů Příliv energie Nobilis Tilia Zvětšit

Směs éterických olejů Příliv energie Nobilis Tilia

e2004

Dostupnost: do týdne

Směs éterických olejů Příliv energie dodává, jak z názvu vyplývá, energii a povzbuzuje a posiluje organismus, podporuje proudění energie v těle.

Více detailů

209,0 Kč

Více informací

Směs éterických olejů PŘÍLIV ENERGIE Nobilis Tilia (10 ml)

Směs éterických olejů se používá k povzbuzení při únavě a k rozproudění energie v těle. Posiluje při nervové slabosti a úzkosti, obnovuje nadšení a sebedůvěru, dodává odvahu. Účinně posiluje sebevědomí, rozptyluje smutek a melancholii.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Nepoužívat v těhotenství a pro děti do 30 měsíců. Nepoužívat při vysokém krevním tlaku, horečce a epilepsii.

Složení (CZ): Směs 100% přírodních éterických olejů. Rosmarinus Officinalis Oil (éterický olej z rozmarýnu lékařského), Thymus Vulgaris Oil (éterický olej z tymiánu obecného), Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil (éterický olej z kůry skořicovníku), Cinnamal*, Eugenol*, Linalool*, Limonene*, Cinnamyl Alcohol*. * - z přírodních éterických olejů