Pro lepší fungování obchodu používáme cookies. Prohlížením webu dáváte souhlas k jejich použití.
Nový Směs éterických olejů Zklidnění Nobilis Tilia Zvětšit

Směs éterických olejů Zklidnění Nobilis Tilia

e2008

Dostupnost: do týdne

Směs éterických olejů Zklidnění pomáhá hlubokému uvolnění, zklidnění a relaxaci, stabilizuje emoce a navrací klidný spánek.

Více detailů

209,0 Kč

Více informací

Směs éterických olejů ZKLIDNĚNÍ Nobilis Tilia (10 ml)

Éterické oleje v této kompozici pomáhají uvolňovat při stresu a nervovém napětí a ulevují při psychosomatických potížích nervového původu. Mají schopnost stabilizovat a zklidňovat rozbouřené emoce a znovu nabýt duševní a emocionální rovnováhy. Navozují pocit klidu a vyrovnanosti, napomáhají klidnému spánku.

Použití: Přidejte 3-5 kapek do vody v aromalampě nebo požadovaný počet kapek do difuzéru či inhalační tyčinky. Možno použít také k přímé inhalaci. Podrobné informace o možnostech použití éterických olejů najdete v letáku. Nepoužívejte neředěné na pokožku, chraňte oči a chraňte před dětmi.

Nepoužívat při nízkém krevním tlaku.

Složení (CZ): Směs 100% přírodních éterických olejů. Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské), Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil (éterický olej linaloové dřevo), Cananga Odorata Oil (éterický olej z kanangy vonné), Origanum Majorana Oil (éterický olej z majoránky zahradní), Linalool*, Benzyl Benzoate*, Limonene*, Geraniol*, Isoeugenol*, Eugenol*. * z přírodních éterických olejů